Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася зустріч із командою «Рівне Онлайн»

28 лютого 2025 р.

Студенти кафедри журналістики та PR-менеджменту 28 лютого поспілкувалися з командою медіа «Рівне Онлайн» – редакторкою Анастасією Лозинською, журналістами Олексієм Грицаєм та Максимом Коломисом, авторами документального фільму «Люди на війні. Війна у людях».

Гості запросили студентів до співпраці, поділилися власним досвідом роботи на передовій, розповіли про тонкощі висвітлення подій війни та про головні виклики, які постають перед сучасними журналістами.

Студенти також переглянули документальний фільм «Люди на війні. Війна у людях». Ця стрічка не лише показує реалії війни, а й відкриває глибокі людські історії, які стоять за заголовками новин.

«Фільм зачепив до глибини. Воїни під Покровськом говорять про війну так, як вона є, без прикрас. Після перегляду важко знайти слова – сум, злість, гордість, вдячність – усе змішалося. Такі фільми потрібно дивитися, щоб не забувати, що відбувається і якою ціною нам дається кожен день»,

поділилася враженнями студентка першого курсу ОПП «Журналістика» Дарʼя Чубар.

Про те, як знімали фільм «Люди на війні. Війна у людях», розповів журналіст «Рівне Онлайн» Олексій Грицай:

«Я б сказав, що військова журналістика певною мірою легша, ніж цивільна. Там ти бігаєш, заряджений на адреналіні, чуєш вибухи... А тут, після приїзду, я ще довго не можу звикнути до цих високих неушкоджених будівель та пристосуватися до спокійного життя».

В Острозькій академії постійно відбуваються зустрічі студентів із фахівцями-практиками, які передусім спрямовані на обмін досвідом, ознайомлення з реальними умовами професійної діяльності та розширення практичних знань студентів.