Більше новин Rss

В Острозькій академії відбувся День відкритих дверей
26 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся традиційний загальноакадемічний День відкритих дверей «Всеукраїнський форум майбутніх спудеїв ОА». На захід завітало близько 500 абітурієнтів, їхніх батьків і вчителів зі всіх областей України.
26.04.2024

Підсумки конкурсу есе англійською мовою
Вже традиційно багато років поспіль кафедра англійської мови та літератури Національного університету «Острозька академія» проводить Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У 2023-2024 навчальному році Конкурс есе англійською мовою на тему «The Impact of Artificial Intelligence on Education» тривав з 1 грудня 2023 року до 29 березня 2024 року.
26.04.2024

В Острозькій академії відбулася презентація книги “Війна з тильного боку” Андрія Любки
26 квітня в Національному університеті “Острозька академія” відбулася презентація книги “Війна з тильного боку” українського письменника романіста, поета, перекладача та есеїста Андрія Любки.

Підсумки Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики-2024
26 квітня в Національному університеті «Острозька академія» підбили підсумки Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з математики-2024, що відбувалася упродовж березня-квітня на базі кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій НаУОА.

26 квітня – День пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції відбулася найбільша в історії ядерної енергетики аварія. Тоді загинуло тисячі людей, а екологія Європи постраждала внаслідок вибуху на четвертому реакторі.

Більше подій Rss

Теги: