Більше новин Rss

БОГДАН БОДНАРУК: AB IMO PECTORE (на вшанування пам’яті про Світлу Людину)
Національний університет «Острозька академія» із глибоким сумом сприйняв скорботну звістку – відійшов у засвіти знаний діяч української громади в Америці, популяризатор української мови, історії та культури, щирий патріот України, меценат, доктор Богдан Боднарук.
27.06.2024

Волонтери Музею історії НаУОА взяли участь у міжнародній молодіжній програмі в Польщі
З 16 до 22 червня студенти-волонтери Музею історії НаУОА на запрошення Молодіжного товариства гміни Плужніца (Польща) взяли участь у міжнародному проєкті «Uncover & discover, a journey through the history», що об’єднав 16 молодих людей з України й Польщі.

Острозька академія зберегла високі позиції у THE Impact Rankings 2024
Британське видання Times Higher Education опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний розвиток (University Impact Rankings 2024). Цей рейтинг демонструє, як сектор вищої освіти у всьому світі працює на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У ньому взяли участь 1963  університетів із понад 100 країн світу, зокрема 42 українських ЗВО.
25.06.2024

Студенти Острозької академії відвідали концерт із нагоди закриття фестивалю «Рівненські класичні резиденції»
20 червня викладачі і студенти Національного університету «Острозька академія» відвідали концерт із нагоди закриття фестивалю «Рівненські класичні резиденції». Захід відбувся за участі відомої оперної й камерної співачки, солістки Польської Королівської Опери Ольги Пасічник, Народного артиста України Йожефа Єрминя, академічного камерного оркестру РОФ, композиторки Богдани Фроляк.
24.06.2024

В Острозькій академії говорили про відносини України-ЄС перед обличчям глобальних викликів
У межах Центру досконалості ім. Жана Моне програми Еразмус+ «Хаб європейських рішень» No101127578 — HEUS — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH 19-20 червня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся Міжнародний форум «Відносини України-ЄС перед обличчям глобальних викликів», який став місцем для обговорення актуальних тем, пов'язаних із розвитком і співпрацею між Україною та Європейським Союзом.

Більше подій Rss

Теги: