Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія підписала угоду про співпрацю з ТОВ «МВКОМ»

27 березня 2025 р.

27 березня Національний університет «Острозька академія» уклав угоду про співпрацю із провідною компанією у сфері інформаційних технологій «MVCOM». 

Підписання угоди відбулося за участі засновника компанії MVCOM Василя Романюка та директора з персоналу Галини Лясковець.

Ректор НаУОА, доктор психологічних наук, професор Едуард Балашов зауважив: 

«Ми переконані, що синергія науки й бізнесу відкриває нові горизонти для освітнього процесу та професійного становлення молоді. Співпраця з компанією MVCOM є важливим кроком у формуванні сучасного, конкурентоспроможного ІТ-середовища в нашому університеті. Студенти отримають змогу не лише здобувати знання, а й втілювати їх у практичних проєктах, стажуваннях та дослідницькій роботі. Це партнерство — приклад того, як разом ми формуємо майбутнє, інвестуючи в інтелектуальний потенціал країни».

Така співпраця передбачає підготовку висококваліфікованих ІТ-фахівців через практичне навчання та стажування студентів, реалізацію спільних дослідницьких проєктів у сфері цифрових технологій, організацію тренінгів, семінарів та обміну досвідом між академічною спільнотою та ІТ-експертами, підтримку інноваційних ініціатив та стартапів. 

«Важливо мати щире бажання постійно вчитися й розвиватися, адже прагнення до кращого — це шлях до успіху. Сподіваюся, що наша співпраця буде плідною й принесе взаємовигідні та максимально позитивні результати для обох сторін»,

зауважив Василь Романюк.