Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася зустріч студентів із секретарем Національної спілки журналістів України Віталієм Голубєвим

21 лютого 2025 р.

21 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч студентів спеціальності «Журналістика» із секретарем Національної спілки журналістів України, засновником Школи універсального журналіста Віталієм Голубєвим.

Модерував зустріч кандидат психологічних наук, доцент кафедри журналістики та PR-менеджменту Олексій Костюченко.

«Віталій Голубєв є другом Острозької академії загалом і кафедри журналістики та PR-менеджменту зокрема. Щиро дякуємо пану Віталію за те, що сьогодні завітав до нашого університету, аби поспілкуватися з вами»,

зазначив Олексій Костюченко.

Під час зустрічі Віталій Голубєв презентував лайфхаки для журналіста й закцентував увагу на 10-ти порад студентам, серед яких такі:

  • починати практикуватися якнайшвидше;
  • долучатися до громадської діяльності;
  • читати й писати щодня;
  • ставити цілі й бути готовими їх змінювати;
  • приходити завчасно;
  • записувати, зберігати, використовувати;
  • щодня робити маленькі кроки;
  • дякувати;
  • формувати й використовувати мережу контактів;
  • бути готовими до того, що журналістика не назавжди, а назавжди – це вміння й навички.

«Покликання журналіста – це творення, внесення чогось цінного в інформаційний простір. Журналістом стане не кожен, а українську мову потрібно знати й вивчати всім. Адже українська мова – це незмінна річ, константа, те, що нас об’єднує»,

наголосив Віталій Голубєв.

Враженнями від зустрічі поділився студент 1-го курсу спеціальності «Журналістика» Роман Антонюк:

«Зустріч була надзвичайно корисною та пізнавальною. Пан Віталій поділився цінними лайфхаками для нас, як майбутніх журналістів, а його особистий досвід надихнув на нові звершення. Велика подяка Олексію Миколайовичу за організацію такої цікавої розмови!»

На завершення зустрічі Віталій Голубєв запросив присутніх долучитися до XV всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських творчих робіт «Я – журналіст!», прийом творів на який триває до 1 березня включно.