Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся семінар для молодих викладачів

04.09.2024

4 вересня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся семінар для науково-педагогічних працівників, які цього року долучилися до академічної спільноти, а також усіх охочих. Тема семінару - «Організація освітнього процесу в НаУОА». 

Спікери - Дмитро Шевчук доктор філософських наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи НаУОА, а також Катерина Якуніна, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри філософії та культурного менеджменту, помічниця ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти.

Дмитро Шевчук розповів про формування індивідуальних планів і звітів у системах UMSYS та Signy; створення курсів у Moodle й використання системи в навчальних цілях; щомісячне звітування за навчальну роботу.

Катерина Якуніна ознайомила присутніх з основними політиками та засадами діяльності викладача Острозької академії, політикою університету щодо вирішення трудових спорів, доброчесності, дотримання трудової дисципліни тощо.

«В Острозькій академії цінують традиції, тож семінар для нових викладачів і викладачок для нас традиційний. Такі зустрічі полегшують адаптацію нових науково-педагогічних працівників у ЗВО та дозволяють презентувати інструменти освітнього процесу, впроваджені в НаУОА»,

зазначила Катерина Якуніна.