Привітання з початком нового навчального року!

02.09.2024

Вельмишановні викладачі та співробітники, дорогі спудеї!

Сердечно вітаємо вас із початком нового навчального року!

Особливий момент, коли ми знову збираємося разом у стінах нашого Національного університету “Острозька академія”, де кожен із нас творить і розвиває себе, свою спільноту, свій народ і країну.

Сьогодні ми розпочинаємо нову сторінку нашого академічного життя. Це не лише час для навчання й наукових відкриттів, але й можливість для духовного та морального зростання, зміцнення дружби і спільних цінностей.
У ці складні часи, коли наша країна бореться за свою незалежність, ми як ніколи відчуваємо важливість нашої місії — плекати молоді таланти, виховувати патріотів, здатних змінювати світ на краще.

Особливо хочемо подякувати нашим захисникам — мужнім військовим, які ціною великих зусиль боронять нашу свободу і майбутнє. Завдяки їхній сміливості ми маємо можливість продовжувати свою освітню місію й розвивати нашу академічну спільноту. Кожен день їхньої боротьби — це можливість жити, навчати й навчатися в мирних умовах.

Нехай цей навчальний рік буде сповнений нових знань, творчих відкриттів і натхнення. Віримо, що кожен із вас знайде в університеті свою дорогу до успіху й особистого зростання. Не бійтеся викликів, які попереду, адже саме вони гартують наш характер і формують наші життєві цінності. Разом ми здатні досягти неймовірного! Для усіх нас — це рік нових починань, у якому ми разом творимо майбутнє.

Нехай сила, мудрість і єдність супроводжують нас у всіх починаннях. Зичимо вам натхнення, нових звершень і міцного здоров'я. Пам’ятайте, що кожен наш успіх — це ще одна перемога для України.

Уперед до нових знань, до нових вершин, до спільних перемог!