Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій Академії розпочався курс «Активізм у кіберпросторі як протидія гібридним загрозам»

01 травня 2024 р.

У межах проєкту Жана Моне «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» в Національному університеті «Острозька академія» 1 травня розпочався курс «Активізм у кіберпросторі як протидія гібридним загрозам».

Курс пропонує учасникам зануритися в навчання онлайн і отримати знання про особливості кіберактивізму та його роль у боротьбі з гібридними загрозами. Учасники – студенти та молоді дослідники, які  зацікавлениі у здобутті знань про сучасні кіберзагрози та методи їхньої нейтралізації – досліджуватимуть різні аспекти кіберпростору, включно з механізмами розпалювання конфліктів через соціальні мережі, а також стратегії протидії дезінформації.

"Цей курс є важливим кроком у підготовці кваліфікованих фахівців, здатних ефективно протидіяти гібридним загрозам у сучасному світі. Він не тільки підвищить обізнаність учасників про актуальні виклики, але й оснастить їх необхідними інструментами для активної участі у захисті інформаційного простору,"

зазначає Сергій Іщук, доктор юридичних наук, професор, член команди EURoCoRP.

 

Довідково:

Проєкт «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» (101084973 — EURoCoRP — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)», що реалізується Національним університетом «Острозька академія» і співфінансується Європейський Союзом, має на меті популяризувати цінності громадянського суспільства ЄС у процесі розв’язання конфліктів та підвищити обізнаність щодо сучасних конфліктів гібридного типу.