Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Доцентка Інна Шостак взяла участь у міжнародній конференції «Січневе повстання 1863 року – перебіг, учасники і традиція»

24 квітня 2023 р.

21-22 квітня кандидатка історичних наук, доцентка кафедри національної безпеки та політології НаУОА Інна Шостак представляла Україну на міжнародній науковій історичній конференції «Січневе повстання 1863 року – перебіг, учасники і традиція», яка проходила в Польщі.

Пані Інна виголосила доповідь про переслідування духовенства Римо-Католицької Церкви Волині та Поділля за участь у повстанні. Цього дня Інну Шостак урочисто прийняли у члени Товариства любителів історії.

Програма конференції складалася з таких подій: 21 квітня відбулася науково-популярна частина, яка проходила в Музеї Чарторийських у м. Пулави; наступні дві наукові частини відбулися 21 і 22 квітня у м. Казімєж Дольний.

Участь у конференції взяли науковці з Польщі: члени Товариства любителів історії у Варшаві, представники Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Варшавського університету, Університету ім. Адама Міцкевича в Познані, а також вчені з України, Литви, Білорусі. 

Також учасники міжнародної конференції поклали квіти біля могил повстанців у Казімєжу Дольному і взяли участь у відкритті виставки в Музеї Чарторийських, присвяченій 160-ій річниці вибуху Січневого повстання 1863-1864 років.

До слова, організатори конференції – Товариство любителів історії у Варшаві, Інститут історії Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Музей Чарторийських у Пулавах.