Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії розпочався курс «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки»

02 травня 2023 р.

У межах проєкту Жана Моне «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» в Національному університеті «Острозька академія» 1 травня розпочався курс «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки».

Вступні лекції на тему «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки», а також «Сучасні дослідження гібридних конфліктів: досвід ЄС для України» провів доктор філософських наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи НаУОА Дмитро Шевчук.

Під час лекцій спікер розповів про поняття й приклади гібридних загроз, передумови їхнього виникнення, а також моделі, теорії, концепції гібридних війн.

Координаторка проєкту, кандидатка наук з державного управління, старша викладачка кафедри журналістики та PR-менеджменту Олена Шершньова зауважила:

«Курс «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки» беззаперечно є важливим для здобувачів вищої освіти. Ми живемо в динамічному світі, де варто чітко і швидко вирізняти й відрізняти інформацію, яка є навколо нас. У межах курсу можна буде дізнатись про історію та сучасні дослідження гібридних конфліктів, а також досвід ЄС у побудові системи протидії гібридним загрозам. Усе це буде корисним як для розуміння поточних реалій в Україні, так і для майбутнього».