Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Запрошуємо на навчання на оновлену магістерську програму «Національна безпека»

29 липня 2022 р.

У 2019 році Національний університет «Острозька академія» став одним із переможців проєкту Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)», у складі консорціуму університетів-переможців з України, Фінляндії, Франції, Португалії та Естонії. Реалізація проєкту розпочалася 15 листопада 2019 року і триватиме до 14 листопада 2023 року.

Основними завданнями Острозької академії в проєкті є оновлення існуючих освітніх програм з політології та національної безпеки, розробка нових курсів із тематики проєкту та впровадження їх у навчальний процес, підвищення кваліфікації викладачів, створення новітньої навчальної лабораторії та центру передового досвіду вивчення і протидії гібридним загрозам, розробка і впровадження нових методик досліджень проблемних питань, пов’язаних з тематикою проєкту.

Зокрема в рамках проєкту WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» в Острозькій академії оновили магістерську програму ОПП «Національна безпека».

Причинами обрати освітньо-професійну програму «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності» є такі:

  1. Викладачі спеціальності – експерти з національної безпеки й колишні працівники Служби безпеки України, військовослужбовці МО України.
  2. Навчаючись в цивільному ЗВО, проживаючи в гуртожитку, а не в казармі, здобудете безпекову спеціальність. Перші два роки студенти вивчають військову справу на базі військового ліцею, а останні – на одній із кафедр військових ЗВО, з якими укладено угоди. Після завершення навчання отримаєте, окрім диплому, військово-облікову спеціальність, перше офіцерське звання, сертифікат криміналіста.
  3. Окрім низки унікальних предметів (Основи діяльності спецслужб, Оперативно-розшукова діяльність, Безпека соціальних комунікацій, Гібридні війни, Пропаганда та контрпропаганда, Контррозвідувальний режим в Україні, Основи територіальної оборони України, Охорона державної таємниці, Інформаційна безпека, Кібербезпека тощо), студенти вивчають дисципліни, які надають їм можливість працевлаштування в державних органах безпекових структурах приватного бізнесу. 
  4. Упродовж навчання отримаєте можливість стажуватися в Центрі інформації і документації НАТО в Україні, представництві Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні, окремих підрозділах Національної поліції, Збройних сил України, Національному інституті стратегічних досліджень при Президентові України, підрозділах ДСМС, тощо.
  5. Використання в навчальному процесі послуг Науково-дослідної лабораторії досліджень гібридних загроз національній безпеці, створеної в рамках проекту «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)».
  6. Визначення основних характеристик гібридних загроз у сфері національної безпеки і вміння ефективно протидіяти цим загрозам.

Після завершення навчання на оновленій магістерській програмі «Національна безпека», студенти зможуть стати:

  • працівником силових і спеціальних структур;
  • держслужбовцем у секторі безпеки;
  • працівником антикорупційних агентств і обрати інші престижні професії в цій сфері.

Більше інформації про проєкт «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» читайте за покликанням: https://warn-erasmus.eu/