У Науковому Центрі «Саногенна педагогіка та психологія» розпочалася діяльність нових навчально-практичних програм під керівництвом директорки центру, докторки психологічних наук, професорки кафедри психології та педагогіки НаУОА Галини Гандзілевської та тренерки програм, психологині-практика НаУОА Вікторії Кондратюк.
Першою програмою стала «Школа для батьків та вихователів», яка має високий попит на міжнародній платформі. Курс призначений для працівників освіти різних видів (формальна, неформальна, інформальна) та батьків, які вже мають діток або тільки готуються ними стати.
«Навчитися любити та вимагати – провідна ідея курсу. Ця програма буде корисна для особистісного та професійного досвіду. На заняттях курсу учасників чекають активні динаміки та досвід, який допоможе у кращому розумінні дітей та мистецтві їх виховання», – розповідає тренерка курсу Вікторія Кондратюк.
До слова, НЦ «Саногенна педагогіка та психологія» є структурним підрозділом факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія». Розпочав свою діяльність 29 листопада 2019 році. Центр створений з метою напрацювання інноваційних методик, шляхів вирішення та розв’язання проблем у сфері саногенної (оздоровчої), транскультурної, корекційної педагогіки, психології та психолого-педагогічної терапії.
«Центр має перед собою різноманітні завдання, але одну ціль – допомогти особистості досягати вершинного успіху у всіх життєвих сферах. Зокрема, ми працюємо над питанням розвитку освіти для дорослих та концептом «розширеного навчання». Основна їх ідея полягає у тому, що людина вчиться покращувати якість свого життя. Для підтримки наукових досліджень у цьому напрямку розпочинає діяльність низка нових науково-тренінгових програм, серед яких Школа батьків та вихователів», – зазначає директорка НЦ «Саногенна педагогіка та психологія» Галина Гандзілевська.
Надалі, під час діяльності центру, планується запуск програм «Емоційна аптечка першої допомоги» та «Перезавантаження Плюс». Курси покликані навчати формуванню позитивного та продуктивного мислення в умовах карантинного вигорання, інфодемії. Також учасники програм зможуть удосконалити свої життєві орієнтири задля повноцінної та успішної реалізації внутрішніх ресурсів.