Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

МОП "КАПЕЛАНСЬКЕ СЛУЖІННЯ". B7 Релігієзнавство. В8 Богослов’я

Рівень вищої освіти: другий (маґістерський)

Галузь знань: В Культура, мистецтво та гуманітарні науки

Спеціальності: В7 Релігієзнавство та В8 Богослов'я

Гарант освітньої програми: Якуніна Катерина Ігорівна, кандидат історичних наук.

Мета освітньо-професійної програми:

Підготувати фахівців, які мають сучасні знання та практичні навички у галузі релігієзнавства та богослов’я, необхідні для розв’язання складних завдань дослідницького та/або інноваційного характеру у професійній сфері; володіють соціально-комунікативними та адміністративно-консультуційними компетентностями, що сприяють капеланському служінню в умовах невизначеності.

Особливості ОНП:

Програма поєднує традиційні підходи та новаторство у вивченні релігійних феноменів та основ віровчення та їх застосування у процесі адміністративно-консультаційної роботи.

Програма містить теоретичну, дослідницьку та практичну складові. Дослідницька складова, окрім підготовки кваліфікаційної роботи, передбачає написання наукових робіт та проведення прикладних досліджень в межах ОК Case study: порівняльне релігієзнавство та ОК Case study: порівняльне богослов’я. Практичну складову підготовки здобувача освітнього рівня також забезпечує практика.