В Острозькій академії відбулася зустріч із провідними експертами компанії РЕНОМЕ СМАРТ

30.05.2024

30 травня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із провідними експертами компанії РЕНОМЕ СМАРТ: Аліною Бойчук, менеджеркою із зовнішньоекономічної діяльності й Сергієм Березовським, керівником фінансово-економічного відділу. Тема лекції – «Інновації та технології на фінансовому ринку».

Зі вступним словом звернулася кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Шулик:

«Інновації та технології на фінансовому ринку – це дуже важлива тема, адже зараз активно розвивається ринок праці, є хороші можливості для програмістів, фінансистів, обліковців. Є низка різних питань, які вирішують наші ІТ-компанії. Тому сьогодні ми маємо чудову можливість послухати лекцію від представників РЕНОМЕ СМАРТ, яка є однією з провідних ІТ-компаній України».

Під час лекції Аліна Бойчук розповіла про роботу компанії, історію її виникнення й розвитку, рішення, які приймаються на ринку праці тощо. Пані Аліна додала, що основною метою компанії є допомога банкам у розвитку автоматизованих рішень для своїх клієнтів.

Сергій Березовський закцентував увагу на роботі фінансово-економічного відділу компанії, зокрема його 5-ти основних напрямах: бюджетуванні, аналізу, прогнозуванні, контролю, управлінні активами.

Наприкінці зустрічі відбулася сесія питань-відповідей, під час якої студенти активно ставили запитання спікерам щодо діяльності компанії та загалом сучасного фінансового ринку.