Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Викладачі та студенти кафедри громадського здоров`я та фізичного виховання долучилися до конференції «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України»

25 жовтня 2024 р.

Упродовж 24-25 жовтня на базі ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» за підтримки ГО «Українська Асоціація громадського здоров`я» відбулась щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (ХХ-Марзєєвські читання). 

Викладачі кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Національного університету «Острозька академія» разом із здобувачами та випускниками спеціальності «Громадське здоров’я» взяли активну участь в цьому заході. 

Завідувач кафедри громадського здоров`я та фізичного виховання НаУОА професор Ігор Гущук зауважив:

«Історично, протягом декількох десятиліть, на базі єдиної в Україні наукової інституції, яка на національному рівні системно займається питаннями первинної профілактики, попередження захворювань, забезпечення безпеки середовища життєдіяльності людини, оцінки медико-екологічних ризиків, розробки превентивних заходів, зміцнення здоров’я населення та збереження генофонду нації та ін. проводяться потужні, професійні науково-практичні заходи. Майданчик «марзєєвців», на сьогодні, не зважаючи на всі виклики і загрози, залишається тим системозберігаючим острівцем кращих вітчизняних практик, які в післявоєнній відбудові будуть незамінні та не мають міжнародних чи європейських аналогів. А це дасть приклад та змогу переформатувати існуючу малодієздатну та неефективну систему охорони громадського здоров`я на належний рівень протидії надзвичайним ситуаціям у сфері громадського здоров`я.

З доповідями та тезами на конференції були представлені доктор медичних наук, професор Ігор Гущук, доктор медичних наук, професор Юрій Лях, доктор медичних наук Андрій Мокієнко, доцентка Інна Хоронжевська, доцентка Анна Гільман, старша викладачка Марина Лях, здобувачі магістерського рівня освіти Вадим Бондарчук, Ганна Сідлецька, Юлія Юхимчук, магістри-випускники Ніна Нестерчук.

 

З програмою, тезами, доповідями та проектом Резолюції науково-практичною конференції можна ознайомитись за покликанням https://health.gov.ua/events/conferences/marzieiev-readings/marzieiev_readings_summary_report_2024/

https://drive.google.com/file/d/1t_65WSJNP2IwMOJQZXNx6fLpzShwyJQn/view

https://drive.google.com/file/d/10t3oUaF9CTgmI-AMKbSx8a1bMWkb8EQL/view