Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії вдруге реалізовано програму підвищення кваліфікації «Нація єдина: інтеграція та підтримка населення з деокупованих територій» за підтримки Міністерства молоді та спорту України

30.09.2024

Національним університетом «Острозька академія» вдруге реалізовано розроблену університетом програму підвищення кваліфікації фахівців у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності під назвою «Нація єдина: інтеграція та підтримка населення з деокупованих територій». Реалізація програми відбулася 23-25 вересня 2024 року, та стала можливою завдяки співпраці із Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

У зв'язку з триваючою агресією держави-окупанта, питання підготовки кадрів у сфері утвердження національної та громадянської ідентичності є особливо актуальним. Тому, програма передбачала підготовку фахівців, які працюватимуть із цивільним населенням, що перебувало на тимчасово окупованих територіях України. Учасники навчання отримали як теоретичні знання, так і практичні навички, зокрема у сферах протидії російській пропаганді та розвитку медіаграмотності.

Ключовими темами програми стали:

  • Робота з населенням з деокупованих регіонів;
  • Використання інструментів інформаційно-психологічних операцій для протидії пропаганді та маніпулюванню свідомістю;
  • Колективна травма, ментальне здоров'я, соціальна адаптація;
  • Методи подолання кризових ситуацій у роботі з населенням.

Особливу увагу приділили напрацюванню інструментів для зміцнення української національної та громадянської ідентичності серед мешканців деокупованих територій. У програмі взяли участь 25 представників структурних підрозділів молоді та спорту обласних військових адміністрацій, молодіжних центрів й інститутів громадянського суспільства.