Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентки Острозької академії посіли перше місце в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

23 травня 2024 р.

Колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає студенток ОПП «Українська мова та література» Тетяну Лісовську (4 курс) й Марію Неумиту (3 курс) з перемогою в номінації «Науково-пошукова робота» у IV Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!». Конкурс присвячений Лесі Українці. Наставниця студенток – Олександра Вісич, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови і літератури.

Щирі вітання студенткам 4-го курсу ОПП «Українська мова та література» Лілії Чернух і Богдані Свердлюк із перемогою в номінації «Декламація», а також Валентині Копієвській із перемогою в номінації «Твір». Наставниця студенток – Світлана Кочерга, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови і літератури.

«Відчувала велику відповідальність, бо представляла не лише себе, а й Острозьку академію. У мене вже було дослідження, над яким я працювала зі своєю науковою керівницею Олександрою Андріївною Вісич, тому залишалася лише впевненість у перемозі, так і сталося. Конкурс «Змагаймось за нове життя!» має довгу історію: від локального кримського до міжнародного. Це великий крок, тому було приємно долучитися до цієї події і внести свою лепту в популяризацію творчості Лесі Українки серед молоді»,

зазначила Тетяна Лісовська.

«Взяла участь у конкурсі з цікавості, та й драма, про яку писала роботу на конкурс, не дуже відома, на відміну від «Лісової пісні» чи «Камінного господаря». Вважаю, що такі конкурси важливі, бо молодь по-новому дивиться на творчість відомих українців, зокрема Лесі Українки. У неї є набагато більше, ніж можна дізнатися зі шкільної літератури»,

додала Марія Неумита.

Уся академічна родина щиро вітає Тетяну Лісовську, Марію Неумиту, Лілію Чернух, Богдану Свердлюк і Валентину Копієвську та бажає подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів і нових досягнень!