В Острозькій академії відбулася зустріч із лікаркою-психотерапевткою Галиною Хилюк

23.05.2024

22 травня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із лікаркою-психотерапевткою Галиною Хилюк, яка є однією із 69 акредитованих КПТ терапевтів в Україні й працює керівником центру «ПсихоОазис».

Тема лекції – «Хронічна тривожність і порушення сну».

Керівник психологічної служби НаУОА, практичний психолог Вадим Любомирський зазначив:

«Сьогодні тема тривожності надзвичайно актуальна. Якщо до війни поширеним діагнозом була депресія, то зараз динаміка змінюється й набагато більше є випадків тривожних розладів. Тому ця тема є близькою для великої кількості людей, зокрема наших студентів».

Під час лекції Галина Хилюк розповіла про поняття тривожності, її симптоми, види; відмінності в поняттях тривоги і страху, тригери тривоги; типи тривожних розладів й особливості роботи з ними. Також пані Галина надала рекомендації щодо регуляції симптоматики тривожних станів.

«Робота психолога, психотерапевта є неймовірно важливою, бо зараз зростає кількість пацієнтів із розладами психічного здоров’я, але це є причиною багатьох соматичних захворювань. Для мене було важливо поділитися зі студентами різними кейсами зі своєї практики, а також зазначити, що треба вчитися, вдосконалювати свої знання й допомагати людям»,

зауважила пані Галина.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 1-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Анна Дорощук:

«Зустріч із пані Галиною була надзвичайно цінною, адже це можливість безпосередньо перейняти практичний досвід. Тема лекції особливо важлива в контексті війни не тільки для психологів, але й всіх охочих покращити свій ментальний стан. Тому висловлюю щиру подяку за проведений захід».