Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Державі Катар Андрій Кузьменко взяв участь в засіданні Foreign Policy Club

23.05.2024

21 травня в рамках Foreign Policy Club відбулася дискусія із Надзвичайним та Повноважним Послом України в Державі Катар Андрієм Кузьменко на тему "Держава Катар – нетипова країна типового Глобального Півдня".

Посол Андрій Кузьменко здійснює свою дипломатичну діяльність вже понад тридцять років, упродовж яких він професійно займався питаннями контролю над озброєннями, зокрема ядерними, проблематикою Європейського суду з прав людини і двосторонніх відносин із низкою країн Європи та Близького Сходу, працював у структурах ООН, був заступником Постійного Представника України при Раді Європи та очолював Посольство України у Великій Британії. Пан Посол має також і військовий досвід: крім вищої військової освіти йому довелося долучитися до інспекційної діяльності ООН на території Іраку, а також упродовж семи місяців брати участь у Антитерористичній операції на території Донбасу.

Модерувала зустріч – Наталія Конопка, кандидатка історичних наук, доцентка, заступниця директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки.

Під час зустрічі після вступної лекції присутні обговорили диверсифікацію ринків збуту та економіки Катару, основні виклики і складнощі в роботі посольства, стан справ в регіоні і подальші перспективи їх розвитку, відносини Королівства Саудівська Аравія із Катаром та потенційний безпековий напрям діяльності Ради співробітництва арабських держав Затоки, перспективи відносин Катару з Україною та погляд на релігійний фактор у відносинах Катару з країнами регіону, роль м’якої сили та культурної дипломатії в зовнішній політиці Катару, ймовірність встановлення дипломатичних відносин та нормалізацію відносин між Катаром та Ізраїлем, особливості катарсько-кувейтських відносин та багато інших питань.

«Я радий, що скористався нагодою дізнатися більше про культуру, економіку та політичний устрій Катару. Після лекції всі присутні мали змогу запитати про стан міжнародних відносин на Близькому Сході та українсько-катарські взаємини і коротко обговорити їх з Паном Послом. Моє питання було пов'язане із темою наукової роботи. Приємно, що наприкінці зустрічі, Андрій Михайлович побажав нам не опускати рук в улюбленій справі і пообіцяв відвідати наш університет у майбутньому.»

поділився враженнями від зустрічі аспірант спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки НаУОА Тарас Стрихоцький.

 

Читайте більше: