В Острозькій академії відбулася лекція «Джерела фінансування відновлення України»

20.05.2024

У межах дисциплін «Управління публічними фінансами» і «Фінанси» 20 травня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із заступником директора Департаменту інвестиційної політики Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Петрощуком. Тема лекції – «Джерела фінансування відновлення України».

Модерувала зустріч завідувачка кафедри фінансів, обліку і аудиту, докторка економічних наук, професорка Ольга Дем’янчук.

Під час лекції Олександр Петрощук ознайомив студентів з основними оцінками, які проводить Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо оцінки збитків і потреб у відновленні України.

Пан Олександр закцентував увагу на важливості Проєкту КШЕ «росія заплатить», у межах якого систематично готуються звіти, починаючи з 10.03.2022 року, звіти RDNA (Світовий банк +Уряд України + ЄС).

Наприкінці зустрічі спікер зазначив про основні джерела відновлення економіки України: кошти державного й місцевих бюджетів, міжнародну грантову допомогу, конфісковані активи тощо.