Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася зустріч із лікаркою-психотерапевткою Галиною Хилюк

20 листопада 2024 р.

19 листопада в Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із лікаркою-психотерапевткою Галиною Хилюк, яка є однією із 69 акредитованих КПТ терапевтів в Україні. Тема лекції – «Майстер-клас із стійкості».

Керівник психологічної служби НаУОА, практичний психолог Вадим Любомирський зазначив:

«У наш час тема стійкості набуває особливого значення і саме зараз надзвичайно важливо постійно нагадувати про неї і ті інструменти, якими ми володіємо. Цей майстер-клас передусім спрямований на те, щоб студенти зрозуміли повноцінно тему стійкості й мали можливість опанувати практичні навички регуляції стресу».

Під час лекції Галина Хилюк розповіла про поняття стійкості та як її підтримувати. Також пані Галина закцентувала увагу на практичних техніках щодо підтримки стійкості. 

«Психологічна стійкість студентам та й кожному з нас потрібна не лише, щоб впоратися зі стресами, труднощами й випробуваннями, але й з усіма жахіттями війни. Майбутні психологи повинні не тільки про це знати, але і вміти відновлюватися після виснаження і плекати власне психічне здоров’я. Щоб допомагати людям, варто насамперед могти допомогти собі, вміло використовувати знання в практичній роботі з іншими. Це важливі навички, що допомагають профілактувати й фізичні захворювання. Недарма лікарі радять часто уникати стресів. Уникнути ми не можемо, але здатні розвивати психологічну стійкість»,

зауважила пані Галина.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 2-го курсу ОПП «Психологія» Тетяна Одемчук:

«Ця зустріч була дуже захопливою, важливою та цікавою. Я дізналася чимало нового та корисного і впевнена, що здобуту інформацію обов'язково буду використовувати в подальшому».