Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся показ вистави за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»

19 червня 2024 р.

19 червня в Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся показ музичної вистави за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Організував захід студентський академічний хор НаУОА.

«Лісову пісню» як основу вистави ми взяли через те, що це мій улюблений твір з української класики. Він живий, красивий, драматичний і дає широкі можливості для інтерпретації. Хористи провели чимало часу на репетиціях разом, що дуже згуртувало їх не тільки як колег, але і як друзів. Вважаю, що на цьому ми не зупинимося й будемо організовувати вистави вже в новому навчальному році»,

зауважила керівниця хору, студентка 3-го курсу ОПП «Країнознавство» Катерина Капітунова.

Директор Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту, кандидат філософських наук, доцент Максим Карповець зауважив:

«Висловлюю вдячність студентам, які зуміли так цікаво й незвично зіграти класичну драму-феєрію Лесі Українки. Мене вразила робота хору, який використовував неокласичні підходи до аранжування. Сьогодні важливо ставити такі твори, адже вони посилюють відчуття власної національної свідомості».

Студентка 3-го курсу спеціальності «Історія та археологія» Юлія Кравчук зазначила, що для їхнього колективу музична вистава «Лісова пісня» стала неабиякою можливістю проявити свій потенціал. 

«Завдяки проробленій великій праці й витраченому на репетиціях часу, ми сьогодні несемо глядачеві картину української культури, виражаючи її народними піснями й розповіддю про взаємодію міфічного світу і світу людей. Це є надзвичайно важливо. Рада, що вистава справила позитивне враження і цього разу, а ми будемо намагатися в подальшому радувати глядачів нашими результатами й працею»,

додала Юлія Кравчук.