Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Прикладні лінгвістичні дослідження в умовах міжкультурної комунікації»

18 квітня 2024 р.

18 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Прикладні лінгвістичні дослідження в умовах міжкультурної комунікації.

Організатори - Навчально-науковий інститут лінгвістики НаУОА, кафедра мовної медіації та науково-практична лабораторія «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції».

Участь в заході взяли представники п’яти країн: Польщі, Сполучених Штатів Америки, Канади, Чехії та України, і згуртував понад сто учасників – студентів та викладачів з інститутських кафедр та колег з різних університетів та наукових центрів України та з-закордону.

Учасників конференції привітала директорка Навчально-наукового інститут лінгвістики, доцентка Інна Ковальчук. Насамперед вона висловила подяку Збройним Силам України за можливість проведення наукового заходу, після чого учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих у російсько-українській війні.

Інна Ковальчук зазначила, що питання міжкультурної комунікації не втрачає своєї актуальності, а щоденно набуває ще більшої значущості, з кожним роком більш гостро постає питання про важливість міжкультурної комунікації та міжкультурного діалогу. У цьому контексті зростає значимість та роль лінгвістичних досліджень.

Також, Інна В’ячеславівна подякувала всім учасникам за проявлений інтерес до теми конференції, активні змістовні наукові доповіді та жваву наукову дискусію. Прикметно, що інтерес до наукового заходу проявили студенти ННІЛ.

За матеріалами конференції підготовлено збірник наукових праць Наукові записки Національно університету “Острозька академія”, серія “Філологія”.