Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся тренінг «DrumPower»

18 грудня 2024 р.

17 грудня в Національному університеті «Острозька академія» для студентів спеціальності «Психологія» відбувся тренінг «DrumPower». Спікерка – старша викладачка кафедри психології, докторка філософії із психології, музикотерапевтка Тетяна Черноус, яка стала однією з трьох спеціалісток в Україні, відібраних для навчання методу «DrumPower».

«В основі тренінгу – метод «DrumPоwer», який дозволяє працювати з психоедукацією щодо агресії, формами агресії, контролем над нею. Завдяки цьому методу ми починаємо говорити про конструктивну й деструктивну агресію, важливість формування здатності їх розрізняти та напрацьовувати більш свідомі навички емоційної регуляції»,

зазначила Тетяна Черноус.

Пані Тетяна додала, що метод працює за допомогою коротких тренінгів. І хоч він не був створений для умов війни, як і більшість методів, але зараз тренери мають можливість працювати з різними категоріями учасників і зрозуміти, наскільки метод «DrumPоwer» є ефективним під час війни.

«Гаряча фаза війни продовжується, тому важливо досліджувати такі методи й робити їхні апробації»,

додала Тетяна Черноус.

Враженнями поділилася студентки 1-го курсу спеціальності «Психологія» Олександра Підлісна:

«Музикотерапія стала для мене справжнім відкриттям у боротьбі з агресією та накопиченим напруженням. Заняття, де ми граємо на барабанах і кахонах, дали можливість по-новому зрозуміти свої емоції. У моменти стуку по барабанах зникають думки про щось зайве і вся увага концентрується на ритмі. Здається, що кожен удар допомагає очистити внутрішній простір від напруження та роздратування. Окремо хочу відзначити обговорення після гри. Це дуже важливий етап, бо дозволяє зрозуміти, як саме змінився твій стан, і зробити висновок, що агресію можна використовувати конструктивно й вона буває не лише поганим чинником, а й інколи корисним для людей».

До слова, тренінг проводиться в межах міжнародного проєкту «DrumPower» за сприяння Andreas Tobias Kind Stiftung та Freues Musikzentrum Munchen. У межах міжнародної співпраці під керівництвом автора методу Андреаса Вульфа (Andreas Wölfl) українськими музикотерапевтам наразі створена робоча група «DrumPоwer Ukraine».