Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії провели День спільнодії «Щоденники стійкості»

14 листопада 2024 р.

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» 13 листопада в Національному університеті «Острозька академія» відбувся спеціальний проєкт до Дня спільнодії «Щоденники стійкості».

Провели захід керівник психологічної служби НаУОА Вадим Любомирський і директорка Острозького міського центру соціальних служб, консультантка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Оксана Гловацька.

Мета заходу – наповнити історіями стійкості українців платформу «Ти як?».

«Люди мають можливість написати про все пережите, що їх тримає, у чому їхня стійкість, і завантажити на платформу, де всі українці можуть прочитати і взяти приклад. Можливо, якщо потрібно, теж використати ті рецепти стійкості для власної підтримки»,

зазначила Оксана Гловацька.

Під час заходу студенти переглянути ролик-маніфест про «Стійкість» та ролик-експлейнер, ознайомилися з платформою «Ти як?», написали свою історію стійкості / про свій досвід та поділилися цим на спеціальній сторінці платформи «Ти як?» – «Щоденники стійкості», створюючи загальнонаціональний архів стійкості. 

«Сьогодні ви взяли участь у письмовому інтерв’юванні, коли збирається надзвичайно велика кількість подібних матеріалів – щоденників стійкості. Потім у цих історіях визначають спільне й відмінне, що допомогло вистояти. Так ми створюємо власну історію стійкості і ви долучилися до цього», - зауважив Вадим Любомирський. 

Завдяки цьому заходу студенти мали можливість навчитися піклуватися про своє ментальне здоров’я через таку форму терапії як писання, ословлення.

До слова, Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» – ініціатива, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров'я. Ініціатива була започаткована першою леді України Оленою Зеленською в травні 2022 року.

#тияк