«Рекреація – 2024» – традиційний захід здоров’я та спорту

13.06.2024

13 червня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся традиційний щорічний захід спорту та здоров’я. «Рекреація – 2024» зібрала на території університетського спортивного комплексу чимало студентів, викладачів і гостей академії. Це свято є завершальним етапом щорічної спартакіади здоров’я й заохочує студентів до фізичного розвитку й ведення здорового способу життя.

«Ворог прагне, щоб ми були сумні й зупинили наше життя, але ми продовжуємо жити. Ми повинні знайти в собі сили любити й бути щасливими. Наше гасло — «Традиція, що творить майбутнє». Ми пронесли цю традицію крізь роки до нашої альма-матер. Сьогодні закликаю проживати свої емоції і вболівати за свої команди!»

звернувся з вітальними словами в.о. ректора Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник.

Студенти демонстрували глядачам і вболівальникам спритність, силу, витривалість, стійкість і витримку.

Суддями цьогорічної рекреації стали: в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Дмитро Білюк, старший викладач кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Олександр Марченко та голова Братства спудеїв Єгор Попов.

У результаті призерами спортивного дійства став Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарного менеджменту, який посів третє місце. Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського посів другу сходинку. Перемогу здобув економічний факультет. Капітану команди-переможця вручили головний приз спортивної естафети – Кубок Ректора.

«Щасливий вітати кожного, хто зібрався на цьому довгоочікуваному заході. Хочу вкотре нагадати, завдяки кому ми маємо змогу проводити такі ініціативи у складний для країни час. Слава і вдячність Збройним силам України. Надзвичайно приємно бачити таку неймовірну кількість людей різних спеціальностей, яких об’єднав дух здорового суперництва й азарт до гри! До того ж, Рекреація - це не просто змагання. Це давня традиція академічної спільноти, яку нам, врешті-решт, вдалося відродити й цьогоріч. Вірю, що кожен із присутніх отримав щось важливе для себе - досвід, спогади чи нові знайомства»,

зазначив Єгор Попов.

Кращих спортсменів року, студентів і викладачів різних видів спорту нагороджували в.о. ректора Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник і проректорка з навчально-виховної роботи, докторка психологічних наук, професорка Руслана Каламаж.

«Щиро вітаємо всіх, наші дорогі студенти! Бажаю всім успішного завершення навчального року, який був непростим. Ми зіткнулися із багатьма викликами, але змогли їх подолати, передусім завдяки нашим захисникам і захисницям. Упродовж року ми активно займалися волонтерською діяльністю, тому закликаю всіх долучатися до неї і влітку, адже наші захисники й захисниці потребують вашої допомоги»,

підсумувала Руслана Каламаж.