Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії проведуть конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування»

12 грудня 2024 р.

На базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» упродовж 7-8 та 23 лютого 2025 року проведуть XІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування-2025» в онлайн-форматі. Тема – «Цінність людського життя у світлі Біблії». Бо так Бог полюбив світ, що дав [Свого] Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне (Івана 3:16).

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійно-технічної освіти, викладачів закладів вищої освіти, педагогів, які вимушено проживають за кордоном через війну, зарубіжних педагогів, які викладають предмети духовно-морального спрямування й реалізовують такі освітні програми: парціальну програму «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Духовність і мораль в житті людини і суспільства», «Етика», «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Релігієзнавство», «Історія релігії», «Філософія релігії», «Психологія релігії» тощо або цікавляться проблемами духовно-морального виховання дітей та молоді.

Запрошуємо також вчителів загальноосвітніх шкіл України з основ наук, які інтегрували предмети духовно-морального спрямування у свій предмет.

Мета фестивалю-конкурсу – розкрити цінність людського життя у світлі Біблії.

Завдання фестивалю-конкурсу:

  1. Зосередити увагу вітчизняного суспільства на цінності людського життя у світлі Біблії в час російсько-української війни.
  2. Наголосити на особливій місії педагога предметів духовно-морального спрямування в донесенні знань про цінність людського життя вихованцям та організації відповідної освітньої діяльності учнів.
  3. Розвивати професійні компетенції педагогів предметів духовно-морального спрямування в контексті розкриття проблеми цінності людського життя у світлі Біблії.
  4. Сприяти професійному розвитку, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності педагогів предметів духовно-морального спрямування.
  5. Спонукати українське суспільство шанувати вихователя, вчителя, викладача предметів духовно-морального спрямування як важливих учасників вітчизняного освітнього процесу.
  6. Залучити вітчизняних та зарубіжних педагогів до участі у фестивалі-конкурсі.

Для участі необхідно до 20 січня 2025 року заповнити форму реєстрації за покликанням: https://forms.gle/LF3vLXSY4NSVobwW6 

Виконану домашню роботу, а саме електронний  варіант розгорнутого конспекту, учасник має прикріпити (завантажити) до реєстраційної форми.

Зразок оформлення «Роботи учасника» XІX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування-2025» подаємо на стор. 7 (ДОДАТОК № 1 до Положення про проведення).

Оргкомітет приймає заявку не більше, як від одного педагога з навчального закладу.

Початок фестивалю-конкурсу о 10 год. 07 лютого (п’ятниця) 2025 року.

Адреса для листування: Лабораторія християнської етики, психології та педагогіки; Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35 800.

Мова спілкування: українська, англійська.

Оргкомітет:

  • christian.lab@oa.edu.ua, 067 104 5737
    Власова Світлана Борисівна, старша наукова співробітниця науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»

Більше деталей в інформаційному листі.

Інформаційний лист