Продовжено реєстрацію на сертифікатну програму «Corporate Finance Fundamentals (online course): advance your skills and enhance your credibility»

12.09.2024

Національний університет «Острозька академія» за партнерства UC Berkeley School of Law та Інституту права НаУОА відкрив набір на онлайн-курс Corporate Finance Fundamentals – сертифікатну онлайн-програму Каліфорнійського університету Берклі для юристів-практиків та інших нефінансових професіоналів.

Залишилося 30 ліцензій зі 100 для безкоштовного доступу до курсу, ринкова вартість якого становить 1000 USD.

Завдяки серії онлайн-лекцій та інтерв'ю з провідними експертами Ви зможете отримати:

• практичні навички аналізу фінансової інформації;
  • зрозуміти основні фактори створення корпоративної вартості;
  • оволодіти основними моделями та методами оцінки;
  • отримати інструменти для аналізу та інтерпретації корпоративної фінансової звітності;
  • вивчити важливі етичні питання, пов'язані з корпоративними фінансами.

Дедлайн реєстрації заявок для отримання безкоштовної ліцензії доступу до курсу: 25 вересня 2024 року.

Щоб подати заявку, заповніть форму англійською мовою за покликанням

Детальніше дізнатися про курс можна тут.