Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Тренінг-зустріч з керівниками практик освітніх програм НаУОА

12.06.2024

12 червня 2024 року проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Шевчук та помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти Катерина Якуніна провели зустріч з керівниками практик здобувачів вищої освіти різних рівнів. На зустрічі обговорили пропозиції роботодавців та випускників ОА щодо організації та проведення практики, проаналізували діюче Положення про проведення практики здобувачів вищої освіти НаУОА, запропонували зміни до нього, які зумовлені викликами сучасності та трансформацією системи професійних відносин на українському ринку праці.

«Практична підготовка здобувачів вищої освіти – це не лише важлива частина їх професійної підготовки, а також і спосіб налагодження зв’язків із роботодавцями та іншими стейкхолдерами, можливість спільної дослідницької та проєктної діяльності»,

зазначила Катерина Якуніна.

Завідувач кафедри української мови і літератури, кандидат філологічних наук, доцент Віталій Максимчук зазначив:

«Острозька академія завжди йде в ногу з часом і підлаштовується під ринок. Сьогоднішня зустріч дала змогу зрозуміти, що система внутрішнього забезпечення якости університету враховує запити зацікавлених сторін – і зовнішніх, і внутрішніх. А саме практика є тим місточком, який з’єднує університет із зовнішнім світом».