В Острозькій академії оголосили результати конкурсу «Абетка інституту»

11.06.2024

У межах Вступної кампанії 2024-2025 Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки провів вже традиційний захід «Абетка інституту».

На Instagram-сторінці інституту публікувалися короткі відомості про різні аспекти життя академії.

Абітурієнти мали змогу ознайомитись із життям університету, соціальними мережами, історією зародження першого закладу вищої освіти, випускниками й цікавими фактами, які наповнять їхнє студентське життя під час вступу до Національного університету «Острозька академія».

11 червня абітурієнти зустрілися з директоркою Інституту міжнародних відносин та національної безпеки Оленою Шершньовою та заступницею директорки з навчально-виховної роботи Тетяною Гуль. Абітурієнти перевірили свої знання про академію у форматі гри й визначили переможця. Нею стала Христина Мігаль, яка отримає грант на покриття половини вартості річного навчання в Острозькій академії на будь-якій спеціальності інституту. Вітаємо переможницю!