Запрошуємо майбутніх бакалаврів, магістрів та аспірантів приєднатися до Національного університету «Острозька академія» у 2024-2025 навчальному році!

11.06.2024

У Національному університеті «Острозька академія» ми прагнемо надати Вам якісну вищу освіту та створити умови для отримання незабутнього студентського досвіду. Наш університет пропонує широкий спектр освітніх програм з різних галузей знань для бакалаврів, магістрів, а також аспірантів.

📘 Освітні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

• 🔷 Право
  • 🔷 Англійська та друга іноземна (німецька/французька) мови. Література. Переклад
  • 🔷 Комп'ютерна лінгвістика. Англійська мова. Друга іноземна мова (німецька/французька)
  • 🔷 Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови
  • 🔷 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • 🔷 Історія та археологія
  • 🔷 Політологія
  • 🔷 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)
  • 🔷 Міжнародний туризм
  • 🔷 Міжнародні регіональні студії
  • 🔷 Міжнародні відносини

📚 Освітні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти:

• 🔸 Право
  • 🔸 Language Mediation and TESOL
  • 🔸 Комп'ютерна лінгвістика
  • 🔸 Початкова освіта
  • 🔸 Релігієзнавство
  • 🔸 Культурологія: проєктна діяльність
  • 🔸 Українська філологія: літературні та мовнокомунікативні студії
  • 🔸 Психологія
  • 🔸 Журналістика
  • 🔸 Громадське здоров’я
  • 🔸 Облік і оподаткування
  • 🔸 Фінанси та бізнес-аналітика
  • 🔸 HR-менеджмент
  • 🔸 Менеджмент продажів та логістика
  • 🔸 Управління проєктами
  • 🔸 Історія та археологія
  • 🔸 Політологія
  • 🔸 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)
  • 🔸 Публічне управління та адміністрування
  • 🔸 Врядування, суспільна політика і комунікації
  • 🔸 Євроатлантичні студії
  • 🔸 Міжнародні відносини
  • 🔸 Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент

📔 Освітні програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти:

• 🔺 Право
  • 🔺 Філологія
  • 🔺 Філософія
  • 🔺 Психологія
  • 🔺 Релігієзнавство
  • 🔺 Громадське здоров'я
  • 🔺 Історія та археологія
  • 🔺 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • 🔺 Політологія
  • 🔺 Менеджмент
  • 🔺 Прикладна математика

🔍 Більше інформації про освітні програми, правила прийому на навчання, документи для вступу та строки прийому заяв доступні на нашому веб-сайті: https://vstup.oa.edu.ua/.

Не пропустіть можливість отримати якісну освіту та знайти своє місце у світі з Національним університетом «Острозька академія»! Приєднуйтесь до нашої академічної спільноти та розкрийте свій потенціал разом з нами! 🌟 🎓

📲 Контакти Приймальної комісії: +380975537410, +380986153279, е-mail: vstup@oa.edu.ua, Консультаційний центр для абітурієнтів – +38 096 026 68 80.