Відбудеться година запитань / відповідей «Що робити, якщо я вступник?»

11.06.2024

Розпочинається гаряча фаза Вступної кампанії, коли абітурієнти складають НМТ, готуються до ЄВІ / ЄФВВ, пишуть мотиваційні листи, продумують пріоритети тощо.

У зв’язку з цим виникає багато нюансів, рішення до яких зможуть підказати представниці Приймальної комісії НаУОА на годині запитань / відповідей «Що робити, якщо я вступник?», що відбудеться 13 червня о 16.00 год на таких платформах:

• застосунок Meet.Google: meet.google.com/npy-hqrg-git;
  • прямі етери в Instagram і TikTok на сторінках @abiturient_oa.

Зареєструватися та поставити запитання можна у формі за покликанням: https://forms.gle/ruHPp4VZv4x4ik2P8

Спікерки:

• Марія Матвійчук − помічниця ректора з освітнього менеджменту та відповідальна секретарка Приймальної комісії.
  • Софія Лозюк − керівниця профорієнтаційного корпусу та консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії.

Обговоримо всі запитання вступників, зокрема:

• що таке прохідний бал;
  • як ставити пріоритети;
  • написання мотиваційних листів;
  • як працює пільга;
  • які наступні дії після написання тесту;
  • як вирахувати свій конкурсний бал тощо.

Будемо раді, якщо ви цей список доповните своїми запитаннями.

Стежте за нами: