Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентки Острозької академії – призерки обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

10 грудня 2024 р.

Колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає студентку 4-го курсу ОПП «Українська мова та література» Марію Неумииту з отриманням 2-го місця та студентку 1-го курсу ОПП «Історія та археологія» Софію Кобець з отриманням 3-го місця на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Наставниця Марії Неумитої - Світлана Кочерга, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови і літератури.

Наставниця Софії Кобець - Лариса Мініч, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови і літератури.

«Участь у конкурсі стала корисним досвідом, оскільки я вперше долучалася до подібного заходу дистанційно. Завдання було цікавим і потребувало знань не лише біографії Шевченка та його творів, а й сучасних тенденцій у сфері культури. Хочу подякувати Олександрі Андріївні Вісич за залучення мене до участі в конкурсі, Світлані Олексіївні Кочерзі за корисні поради й підтримку під час підготовки і Юрію Васильовичу Миненку за захопливі і змістовні заняття з історії української літератури про Шевченка, знання з яких стали в нагоді. Вдячна також Богу за натхнення до написання роботи й за те, що направляє і підтримує ЗСУ, доки вони захищають Україну»,

зазначила Марія Неумита.

«Для мене це вже щорічна традиція брати участь у цьому конкурсі. Мене дивує оригінальність й актуальність його завдань, які пов’язані із сучасністю. Вважаю, що беручи участь у таких конкурсах, ми постійно нагадуємо собі про людей, які виборювали для нас вільне та мирне майбутнє й допомагаємо майбутнім поколінням формувати свідому громадянську позицію»,

додала Софія Кобець.

Уся академічна родина щиро вітає Марію Неумиту й Софію Кобець і бажає подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів і нових звершень!