Запрошуємо долучитися до лекції «До питання про походження Острозьких та їхнє гадане княжіння в Холмі у середині XIV століття»

10.10.2024

15 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» продовжують роботу Острозькі наукові читання у форматі онлайн-семінару.

Спікер – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Відділу історії України середніх віків та раннього нового часу Інституту історії України НАНУ Станіслав Келембет.

Тема лекції – «До питання про походження Острозьких та їхнє гадане княжіння в Холмі у середині XIV століття».

Початок семінару: 16:00 (доповідь до 1 години; обговорення – до 1 години).

Покликання Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83361142403?pwd=0U6OiYt8824c3PH6FHOoya0dovYYQL.1