Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Онлайн-лекції на фронті: українських військових психологів навчали стійкості в кризових ситуаціях

09 вересня 2024 р.

Управління психологічної підтримки персоналу Оперативного командування «Захід» і Національний університет «Острозька академія» організували спільне проведення онлайн-курсу із психології для структури психологічної підтримки персоналу у військах. 

Цей курс став важливою подією для всіх слухачів. Менторську підтримку учасникам забезпечили гуру психології, які мають величезний практичний і викладацький досвід.

Ректор Національного університету «Острозька академія», доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник поділився своїм багаторічним досвідом та глибокими знаннями у цій сфері, а також мотивував слухачів курсу і до наукової роботи на основі практичного досвіду. Усі учасники мали змогу ознайомитися з найсучаснішими методиками у сфері психологічного супроводу.

Під час цього навчального курсу представниця структури психологічної підтримки персоналу, членкиня Української Спілки Психотерапевтів, терапевтиня ПТСР Ольга Галицька презентувала слухачам реальні кейси й поділилась практичними рекомендаціями, які можна одразу впроваджувати в роботу.

Програма курсу складалася з інтерактивних лекцій, практичних занять й обговорення актуальних питань психологічної підтримки в кризових ситуаціях. Онлайн-формат курсу дозволив об'єднати велику кількість спеціалістів із різних територій України, створивши платформу для обміну досвідом та ідеями. Це значно підвищило рівень взаємодії між учасниками, зміцнило колективний дух і сприяло формуванню єдиного підходу до спільної справи.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління психологічної підтримки персоналу Оперативного командування «Захід» Володимир Демидюк зауважив:

«Це лише перший крок на шляху до впровадження системної підтримки представників структури психологічної підтримки персоналу. Плануємо продовжувати цю роботу у співпраці із провідними фахівцями та навчальними закладами. Разом зможемо зробити важливі кроки для покращення умов праці та підтримки тих, хто щодня виконує бойове завдання. Сподіваюсь, що цей курс стане початком нових ініціатив і проєктів, спрямованих на розвиток психологічної підтримки персоналу».