Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася презентація групового курсу управління стресом «Самодопомога + (SH+)»

07 листопада 2024 р.

6 листопада в Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація групового курсу управління стресом «Самодопомога + (SH+)».

Спікери заходу – старша викладачка кафедри психології Єлизавета Тимощук і керівник психологічної служби НаУОА Вадим Любомирський, які разом нещодавно успішно пройшли навчання й отримали сертифікати, щоб ділитися знаннями з академічною спільнотою Острозької академії. 

«Груповий курс, пов’язаний з управлінням стресом для дорослих, розроблений науковцями в межах програми «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською у співпраці із Всесвітньою організацією охорони здоров’я»,

розповіла Єлизавета Тимощук.

Пані Єлизавета додала, що курс створений спеціально для того, щоб кожен зміг подолати життєві труднощі, зберігаючи психологічне здоров'я та гармонію в собі.

«Тренінг побудований у руслі когнітивно-поведінкової терапії, конкретно – в популярному у світі методі терапії прийняття та відповідальності (АСТ). Відомо, що АСТ показує хороші результати в контексті долання стресу, кризової ситуації тощо. Щиро дякую, що долучилися до цього курсу»,

наголосив Вадим Любомирський.

Спікери розповіли про структуру курсу, його особливості, а також інструменти для тренерів-психологів, які вони зможуть використати під час тренінгів.

Враженнями поділилися студент 4-го курсу ОПП «Національна безпека» Ілля Ткачук і студентка 2-го курсу ОПП «Психологія» Тетяна Одемчук.

«На мою думку, основна важливість курсу полягає в тому, що в його основі інструменти й техніки долання стресу. У сфері національної безпеки такі навички надзвичайно потрібні, бо люди піддають своє життя ризику, стресу є багато й потрібно вміти його долати. Вирішив стати тренером, бо хочу допомогти людям, у яких виникають такі проблеми»,

зауважив Ілля Ткачук.

«Я долучилася до цього курсу як тренерка, бо зацікавлена в тому, щоб бути кваліфікованою професійною психологинею. Хочу починати свою практику вже на другому році навчання в університеті. Загалом щиро рада, що маю змогу долучитися до курсу насамперед безкоштовно, а також що його тренерами є професійні викладачі, які поділяться з нами цінною інформацією»,

додала Тетяна Одемчук.