Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся національний EENCE-Eduthon: нові ідеї для громадянської освіти

06.09.2024

6 вересня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся національний Едютон – конкурс-презентація проєктів громадянської освіти, на який були запрошені кращі українські проєктні команди громадських активістів.

Метою EENCE-Едютонів є виявлення й підтримка найкращих ідей, спрямованих на просування громадянської освіти та демократичних цінностей.

Під час заходу учасники мали можливість:

  • познайомитися один з одним і розширити професійні зв’язки;
  • представити свої проєктні ідеї;
  • покращити своє розуміння контексту стану громадянської освіти в країні та регіоні;
  • отримати корисні знання й поради від команди експертів;
  • доопрацювати свої проєкти з урахуванням рекомендацій експертів.

«Інноваційність EENCE-Едютону полягає в поєднанні проєктного хакатону з освітнім компонентом. Це унікальне поєднання, експеримент, але, як ми бачимо, – вдалий. Упродовж трьох днів команди одночасно й допрацьовували свої проєкти та навчалися. Зрештою, Острозька академія не вперше працює з освітніми інноваціями. Так відбулося й цього разу. Місце відкриття Едютону, на мою думку, теж мало значення для його успіху й ефективного пошуку нових ідей  громадянської освіти»,

зазначив доцент кафедри журналістики та PR менеджменту НаУОА, національний координатор Едютону в Україні Сергій Штурхецький.

У результаті освітнього заходу чотири проєкти отримали грантову підтримку на реалізацію, зокрема проєкти арт-терапії для ветеранів і тих, хто втратив рідних на війні; інтерактивна хата-читальня «тихих книг»; безпечний освітній простір у лісі та уроки цифрової грамотності для старших людей.

Реалізує проєкт в Україні Незалежна медіа-профспілка України за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (bpb) за рахунок коштів Міністерства закордонних справ Німеччини. Організований захід Східно-Європейською Асоціацією Громадянської освіти (EENCE).