Петро Кралюк — переможець IV конкурсу православної журналістики

06.06.2024

Доктор філософських наук, професор Петро Кралюк — переможець IV конкурсу православної журналістики. Такі результати оголосив Голова інформаційно-видавничого центру єпархії (ІВЦ) протоієрей Віталій Собко.

На конкурс можна було подати твори будь-яких журналістських жанрів, довільну кількість доробків, але в одному жанрі – лише один.

Участь у конкурсі взяло 27 авторів, які запропонували 31 публікацію. Члени журі, серед яких співробітники ІВЦ, визначили найкращих у восьми номінаціях.

Петро Кралюк отримав перемогу в номінації «Історична публіцистика. Історична розвідка» з роботою на тему «Українці на службі «русского міра»: стовп почаївського чорносотенства Віталій (Максименко)».

До слова, цю номінацію було запроваджено вперше. Одна із суддів Ольга Веремчук зазначила:

«Доробки цієї рубрики вкотре доводять, що наші історичні цінності та церковні тісно переплітаються».

Щиро вітаємо Петра Михайловича й бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та нових досягнень. Нехай Ваша праця й надалі приносить радість і задоволення, а також заслужене визнання серед колег і читачів.