Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася лекція «Як збирати, структурувати й очищати дані»

06 травня 2024 р.

6 травня в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося завершальне заняття викладачів за програмою навчального модуля «Робота з відкритими даними: від збору інформації до її інтерпретації».

Спікер – Віталій Лебедюк, доцент кафедри національної безпеки та політології НаУОА, кандидат наук з державного управління. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

Віталій Лебедюк презентував тему «Як збирати, структурувати й очищати дані?». 

Заняття мало таку структуру:

  • актуалізація знань про електронні таблиці;
  • акцентування уваги на основних налаштуваннях операційної системи Microsoft Excel;
  • інформація про способи збирання і структурування даних;
  • практичне виконання завдань зі слухачами;
  • інформування про переваги аналізу даних.

«Візуалізація даних дозволяє розкрити потенціал даних для покрашення врядування, полегшує шлях для їх розуміння. Також вона є важливою для моніторингу розвитку різних сфер: освіти, охорони здоров’я, інфраструктури, фінансів тощо й для комунікації»,

зазначив Віталій Лебедюк.

Спікер демонстрував, як працювати зі структурованими даними й уміщувати їх у різноформатні таблиці, ділився досвідом користування плагінами задля правильного форматування доступної інформації, давав корисні поради щодо роботи й використання даних.