Консультаційний центр для абітурієнтів при Приймальній комісії НаУОА

04.07.2024

Шановні вступники на бакалаврські та магістерські програми, Вступна кампанія-2024 передбачає багато нюансів та змін, які потрібно знати для успішного вступу на омріяну спеціальність.

Консультаційний центр для абітурієнтів при Приймальній комісії НаУОА ознайомить Вас з цьогорічними Правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти, та допоможе:

• зареєструвати електронний кабінет вступника та подати заявки;
  • визначитися з освітньо-професійною програмою;
  • знайти вихід у нестандартних ситуаціях вступу;
  • зареєструвати пільги;
  • визначити індивідуальний алгоритм вступу тощо.

Ви можете проконсультуватися:

• Очно в 2 авд. Староакадемічного корпусу за адресою м. Острог, вул. Семінарська, 2;
    Понеділок − п’ятниця: з 9:00 до 18:00 год.
    Субота: з 10:00 до 14:00 год.
  • Дистанційно за телефонами:
    • Приймальної комісії НаУОА: (097) 553-74-10;
    • консультаційного центру для абітурієнтів: (096) 026-68-80 (активні всі месенджери);
    • керівниці консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії Софії Лозюк: (096) 899-48-87 (активні всі месенджери);
    • електронною поштою Приймальної комісії: vstup@oa.edu.ua;
    • електронною поштою Лозюк С. А.: sofiia.loziuk@oa.edu.ua;
    • в чаті на сайті «Абітурієнт ОА»: https://vstup.oa.edu.ua/

Не хвилюйтеся, якщо хтось з консультантів не взяв слухавку чи не відписав вчасно, можливо, у той час ми консультуємо Вашого/Вашу колегу. У такому випадку ми Вам перетелефонуємо, або ж Ви зателефонуйте нам згодом чи скористайтеся іншим засобом комунікації.

Також потрібну інформацію Ви зможете відшукати в таких джерелах: