В Острозькій академії відбулася зустріч із Світланою Олішкевич

01.05.2024

У межах святкування 30-річчя Національного університету «Острозька академія» Навчально-науковий Інститут лінгвістики започаткував цикл зустрічей з успішними випускниками Інституту.

1 травня відбулася лекція Світлани Олішкевич (Delivery Manager at Ciklum, PhD) на тему «What really makes you stand out and succeed nowadays?».

Спікерка поділилася корисною інформацією й практичними порадами про важливість навичок, потрібних на сучасному ринку праці в ІT-сфері.

Студенти всіх курсів мали можливість поставити запитання, які їх цікавили й отримати мотивацію для досягнення професійних цілей.

Світлана Олішкевич поділилася своїми враженнями після зустрічі зі студентами рідного Інституту:

«Я була дуже рада взяти участь в онлайн-заході для наших студентів. Можливість поділитися своїм досвідом і, сподіваюся, спонукати когось до більших цілей і щасливішого життя є найбільшою винагородою. Крім того, я щодня активно рекламую нашу країну, її людей і систему освіти. Дуже важливо продемонструвати світові талант українців. Це спонукає мене інвестувати в наше молоде покоління, яке, безсумнівно, зробить світ кращим. Я віддана Острозькій академії і нашим студентам!»