Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася лекція «Актуальні проблеми міжнародного гуманітарного права»

14 квітня 2023 р.

У рамках співпраці між Національним університетом «Острозька академія» і Воєнно-дипломатичною академією імені Євгенія Березняка 13 квітня відбулася лекція для студентів і викладачів Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки, а також Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського.

Лекцію на тему «Актуальні проблеми міжнародного гуманітарного права» прочитав кандидат політичних наук, професор Воєнної академії ім. Євгена Березняка Іван Аблазов.

Під час зустрічі спікер розповів про:

  • поняття, термінологію, предмет і принципи міжнародного гуманітарного права;
  • правове становище учасників збройних конфліктів;
  • захист об’єктів і культурно-історичних цінностей;
  • збройні конфлікти в сучасному світі; відповідальність.

Ольга Балацька, кандидатка юридичних наук, доцентка, директорка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки зазначила:

«Під час лекції обговорили багато цікавої інформації. Наприклад, про ратифіковані нашою державою міжнародні договори та зобов’язання в умовах збройних конфліктів, щодо заборони застосування засобів війни та водночас не підписані міжнародні договори країною-агресором, якій закони не писані. Щиро дякуємо Воєнній академії за практичну реалізацію запланованих заходів і лектору Івану Валерійовичу за проведення на високому професійному рівні чудової лекції з актуальних питань теорії та практики міжнародного гуманітарного права».