Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Когорта науковців Острозької академії взяла участь у координаційній нараді в Університеті Тарту

15 травня 2023 р.

Упродовж 8-12 травня когорта науковців Національного університету «Острозька академія» взяла участь у тренінговій сесії та координаційній нараді партнерів проєкту Європейського Союзу Erasmus + WARN «Академічна протидія гібридним загрозам» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP) базі Університету Тарту (Естонія).

Острозьку академію представляли:

  • Едуард Балашов – доктор психологічних наук, професор, помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу НаУОА;
  • Анатолій Худолій – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології;
  • Наталія Конопка, кандидатка історичних наук, доцентка, заступниця директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки з питань якості освіти;
  • Катерина Матласевич – головна бухгалтерка.

Упродовж тренінгової сесії учасники мали змогу дізнатися про результати досліджень «Українці в ЄС після 2022 року: наслідки тимчасового захисту ЄС, національної інтеграції та місцевої автономії на прикладі Естонії» та «Асиметричні відповіді України на російське вторгнення»; прослухати лекції професора Вінсента Хомбурга («Цифрова демократія: небезпеки та перспективи»), Андрія Макаричева та Володимира Сазонова («Відмивання грошей та гібридні загрози: питання фінансової (не)безпеки в Естонії»); доктора Ульріха Норбісрата («Від коду до творіння: практичний посібник з 3D-друку у сфері кібербезпеки»), професора європейських студій Оксфордського університету Тімоті Гартона Еша («Батьківщина: персональна історія Європи»). 

Також лідери робочих пакетів розповіли про результати щодо розроблення нових курсів, реалізацію оновлених освітніх програм тощо.

До слова, у 2019 році Національний університет «Острозька академія» став одним із переможців проєкту Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)», у складі консорціуму університетів-переможців з України, Фінляндії, Франції, Португалії та Естонії. Реалізація проєкту розпочалася 15 листопада 2019 року і триватиме до 14 листопада 2023 року.

Більше інформації про проєкт «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» читайте за покликанням: https://warn-erasmus.eu/