Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Запрошуємо до участі у воркшопі «Психологічні особливості академічної протидії гібридним загрозам у розрізі європейської безпеки»

06 червня 2023 р.

Шановні колеги!

Національний університет «Острозька академія» запрошує до участі у воркшопі «Психологічні особливості академічної протидії гібридним загрозам у розрізі європейської безпеки».

Захід відбудеться 20 червня у змішаному форматі (оффлайн/платформа Zoom).

Просимо до 16 червня зареєструватися за покликанням https://forms.gle/V5GSx7Xx5iznYD6y9

Тематика воркшопу:

  • Європейська безпека та гібридні загрози;
  • Психологічні виміри гібридних загроз;
  • Академічна протидія дезінформації та інформаційній війні;
  • Когнітивні упередження та їх роль у вразливості до гібридних загроз;
  • Вплив гібридних загроз на ставлення та сприйняття суспільства;
  • Стратегії формування психологічної стійкості проти гібридних загроз;

Воркшоп відбувається у рамках виконання проєкту Жана Моне «Саморегульоване вивчення гібридних загроз і європейської безпеки» (101081342 – EuroHybSec – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCН), що реалізується Національним університетом «Острозька академія» за співфінансування Європейського Союзу та має на меті просувати європейські принципи побудови міцного та безпекового порядку з використанням нових форм та методів комунікації, а також створювати чітке уявлення про систему європейської безпеки для цільової аудиторії.