Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії видають журнал «Public Health Journal»

23 грудня 2022 р.

Журнал «Public Health Journal» – рецензоване наукове видання, у якому публікуються результати новітніх наукових досліджень у галузі охорони здоров’я за напрямками громадського здоров'я, медицини, психофізичної реабілітації, ерготерапії тощо.

Засновник: Національний університет «Острозька академія».

Рік заснування: 2022.

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія КВ No 25189-15129Р від 20.07.2022.

Періодичність: 2 рази на рік.

Мова публікацій: українська, англійська, німецька, французська, італійська, польська, литовська.

У роботі редакційної колегії збірника беруть участь відомі вчені і фахівці з різних регіонів України та зарубіжжя (Словаччина, США, Республіка Польща).

Фіксованих розділів журнал не матиме, оскільки в рік виходитиме тільки 2 номери. Через це наукові публікації будуть формуватись за шифрами 222, 227, 229 галузі «Охорона здоров’я» й тематичними напрямками:

  • Глобальні виклики для здоров’я.
    (Громадське здоров’я в Україні і світовому масштабі в умовах глобалізації суспільства – сучасні виклики і перспективи розвитку. Надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я. Психічне здоров'я).
  • Організація та управління охороною здоров’я.
    (Управління та лідерство в сфері громадського здоров’я. Міждисциплінарна і міжсекторальна співпраця в сфері громадського здоров’я. Менеджмент здоров’я).
  • Гігієна довкілля. Гігієнічна діагностика. Екологічна патологія. Оцінка медико-екологічних ризиків. Сталий розвиток.
    (Профілактика неінфекційних захворювань. Соціально-гігієнічний моніторинг за небезпечними факторами довкілля. Детермінанти здоров’я. Екологічна нозологія. Безпека середовища життєдіяльності людини. Психофізична реабілітація).
  • Епідеміологія та біостатистика. Біобезпека.
    (Профілактика інфекційних захворювань. Міжнародні медико-санітарні правила. Біобезпека територій та санітарна охорона території України. Безпека пацієнта та профілактика внутрішньолікарняних інфекцій).
  • Промоція здоров`я.
    (Концепція здорового способу життя. Боротьба з шкідливими звичками. Комунікації у сфері громадського здоров’я).
  • Економіка охорони здоров’я.
    (Фінансовий менеджмент програм громадського здоров'я. Методологія та методи оцінки соціально-економічних збитків від втрати життя/здоров'я людини на індивідуальному та популяційному рівні).
  • Правові та етичні засади громадського здоров’я.
    (Біоетика та деонтологія. Медичне право. Правове забезпечення безпеки середовища життєдіяльності людини. паліативна та хоспісна допомога).
  • Кадрове забезпечення сфери громадського здоров’я.
    (Підготовка кадрів для системи охорони громадського здоров'я. Медична та немедична освіта. Освітні програми та їх акредитація. Міжнародна співпраця. Безперервний професійний розвиток.).
  • Наукове супроводження діяльності у сфері громадського здоров’я.
    (Наукові вітчизняні школи у сфері громадського здоров’я. Підготовка аспірантів та докторантів. Міжнародна наукова співпраця у сфері громадського здоров’я). 

Категорія читачів: наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, інші вчені, слухачі, практичні працівники, управлінці, медики, освітяни, студенти тощо, які мають наукові й професійні інтереси у сфері громадського здоров’я.

Головний редактор: Ігор ГУЩУК

Контакти: ihor.hushchuk@oa.edu.ua, +380507710299 

Інтернет-сторінка: https://journals.ostroh-academy.rv.ua/index.php/publichealth

Випуски, видані в 2022 році: №1, №2