Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Психологічний фронт: про тривожність розповів Вадим Любомирський

21 березня 2022 р.

У Національному університеті «Острозька академія» 21 березня відбулася зустріч із здобувачем спеціальності 053 Психологія Вадимом Любомирським на тему «Я тривожусь. Що робити?».

Спікер зазначив, що тривога – це сигнал небезпеки, еволюційний механізм психіки, який спрямований на те, щоб зберегти наше життя. Вона виникає тоді, коли певний зовнішній фактор починає діяти на людину, якщо є загроза її життю.

«Тільки від нас залежить реакція на будь-який стрес, що виникає. Ми можемо вплинути на своє ставлення до певної ситуації, рівень тривоги, кількість ресурсів, щоб критично й раціонально мислити. Найважливіше – відреагувати на те, що відбувається, ті емоції, симптоми, які виникають. Це дасть змогу знизити загальний рівень тривожності. Зараз ми знаходимося в пасивному стані напруження, але можемо керувати своїми думками, час від часу аналізувати те, що відбулося й відновлювати ресурси»,

додав Вадим Любомирський.

Наприкінці зустрічі спікер підсумував, що тривогу викликає не ситуація, а наше ставлення до неї. Тому він запропонував методику, яка базується на моделі АВС. Вона допоможе розвинути здатність розпізнавати власні ірраціональні переконання щодо ситуації навколо нас, визначати неадаптивні думки й замінювати їх на адаптивні.

До слова, у рамках психологічної служби відбуваються групи підтримки для всіх охочих у понеділок, середу й п'ятницю о 20.00. Доєднатися можна за покликанням: https://meet.google.com/une-cxrw-ove

 

Читайте також: