Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Cемінар «Master’s Thesis: Check-list for Academic Integrity» в Острозькій академії

13 жовтня 2022 р.

У рамках тижня академічної доброчесності 13 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся семінар для студентів-магістрів факультету романо-германських мов на тему «Master’s Thesis: Check-list for Academic Integrity».

Спікерка – Леся Коцюк, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри англійської філології НаУОА.

Семінар стосувався особливостей написання й захисту кваліфікаційної роботи державною мовою зі спеціальності 035 Філологія (спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).

Під час заходу Леся Коцюк розповіла про інформаційні ресурси, які допоможуть магістрам-випускникам, терміни виконання, вимоги до написання кваліфікаційної роботи, апробацію, а також підготовку й захист роботи. 

«Основний акцент семінару – дотримання академічної доброчесності на кожному етапі написання й представлення кваліфікаційної роботи. Ми також поговорили про те, що вважається плагіатом у науковій роботі, як його уникнути й писати свої тексти, спираючись на досягнення попередніх дослідників. Як результат, студенти зможуть поглянути на свою вже майже готову роботу й перевірити поетапно, чи дотримано затверджені вимоги, і в разі потреби – скоригувати й підготуватися до захисту», - зазначила Леся Коцюк.