У Національному університеті «Острозька академія» пройшов тиждень гуманітарного факультету, який тривав з 16 по 20 травня. Він супроводжувався цікавими подіями, що допомогли студентам із сірих буднів поринути в атмосферу свята.
«Тиждень гуманітарного факультету був просто неперевершений! Зрештою, це й очевидно, адже студенти нашого факультету неймовірно талановиті та креативні. Мені найбільше сподобалося, що програма містила як розважальні, так і інтелектуальні заходи. Академія мала можливість пофотографуватися із мімі-мімами, повболівати у розважальних змаганнях за хлопців чи дівчат, послухати на перервах живе радіо, відвідати лекцію про політ на Марс чи дізнатися про українське життя у Криму. Усі заходи гармонійно доповнювали один одного і продемонстрували, що гуманітарний факультет вміє відзначати свій тиждень на високому рівні»,
Кожен день приємно дивував несподіванками. Понеділок розпочався надзвичайно драйвово. «Miмімі day» стартував. Позитивні та шалені міми зустрічали усіх хто приходив до академії. Вони подарували людям безліч яскравих емоцій. Також відбулося офіційне відкриття тижня факультету.
«Мені пощастило брати участь у дійствах до тижня факультету: я була розфарбованим мімом. Емоцій просто безліч. Дуже приємно бути частинкою не тільки однієї команди, а й всього факультету, і робити так, щоб було цікаво іншим. Наступного року, сподіваюся, буде більше активістів із цікавими ідеями, адже я впевнена, що таких багато на гуманітарному»,
Вівторок був не менш насиченим. На студентів чекало інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?». Хлопці та дівчата демонстрували свої здібності у конкурсах. Перемогу здобули представниці прекрасної половини людства. Пізніше усі охочі змогли долучитися до перегляду кінофільму «Гуманітарні науки».
Середа була надзвичайно музичною. «Живе радіо» лунало на території академії і відволікало від буденних проблем. Юрій Гундерук, студент першого курсу, спеціальності «Релігієзнавство» додав цьому дню інтелектуальних та таємничих ноток, прочитавши лекцію «На горизонті Марс». Присутні із цікавістю слухали лектора, бо ж не щодня є можливість зазирнути у космічні глибини.
«Відчуття несамотності з’явилось. Себто, не інтимної несамотності, а колективної. Я радий, що на цей тиждень зміг із десятками інших організаторів ще більше пришвидшити ритм життя. Стержнем програми було створення нових і розвиток раніше заснованих середовищ для самореалізації, пошуку й віднайдення себе в одній чи іншій справі, врешті-решт, розкриття потенціалу. Люди відгукнулись, пропонували ідеї самі. Ми відкриті кожному, хто має ідею, бажає співпрацювати чи просто потребує підтримки»,
Четвер став найсолодшим днем тижня і мав назву «Candy day». Смаколики, безумовно, усім дарували настрій. Пізніше відбулася презентація книги про Крим Світлани Кочерги. Увечері на усіх чекав концерт, що підготували студенти-гуманітарії, які демонстрували свої таланти та цікавий і неординарний підхід до звичайних речей.
«Насамперед, я дякую усім за допомогу та втілення у реальність наших спільних ідей. Тиждень гуманітарного пройшов неймовірно цікаво та круто. Приємно чути хороші відгуки про заходи, що ми влаштовували. Це означає, що наші старання не були даремними»,
П’ятниця зустріла нас «Співанкою», що відбулася в академічному парку. Також студенти підготували граційно-мовчазний перформанс. Вони без слів намагалися донести сенс поезії Іздрика, що має назву «Молитва». Виглядало це дуже круто. Завершальним етапом стало офіційне закриття тижня гуманітарного факультету.
Цей тиждень був періодом усмішок, нових ідей, неоднозначних думок та цікавих перевтілень.