Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

День німецької культури

04 лютого 2011 р.

Передостанній день святкування тижня факультету романо-германських мов студенти присвятили німецькій культурі

Поринути у мистецький світ Німеччини можна було, відвідавши вечір німецької культури, який проходив третього лютого у межах святкування тижня факультету романо-германських мов. Творчий вечір відбувся з ініціативи  викладача кафедри англійської мови та літератури Іванни Гаврилюк, яка очолює в Острозькій академії Клуб німецької мови.
Студенти декламували німецьку поезію, співали пісні, а також продемонстрували присутнім свої акторські здібності у міні-сценках та літературних замальовках.

«Проведення дня німецької культури на факультеті романо-германських мов дає змогу студентам зробити крок вперед у пізнанні різних аспектів культури та ментальних особливостей країни, мову якої вони вивчають. Окрім частування стравами національної кухні, різноманітних імпрез, читання німецької поезії, студенти різних курсів мали нагоду реалізувати себе у сценічних постановках і навіть продемонструвати свою акторську майстерність у короткометражних відео, які були представлені до уваги гостей свята»,– зазначила студентка факультету романо-германських мов Ліна Тимощук.