Вступ

Освіта

Більше новин Rss

В Острозькій академії відбудуться Дні науки 2024
Упродовж 13-17 травня в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться XXІХ наукова викладацько-студентська конференція Дні науки 2024.
12.05.2024

Студентсько-викладацька команда НаУОА взяла участь у хакатоні «Заміксуй туризм у Звягелі»
10 травня студентсько-викладацька команда Національного університету «Острозька академія» взяла участь у Всеукраїнському культурно-туристичному хакатоні «Заміксуй туризм у Звягелі», присвяченому 175-річчю від дня народження видатної української письменниці Олени Пчілки.

В Острозькій академії відбулося відкриття виставки «Із полум’я зродились»
До Дня Європи 9 травня в Арт-кластері Національного університету “Острозька академія” розпочав роботу проєкт «Із полум’я зродились». Організатори: Арт-кластер НаУОА, Національний музей Революції Гідності та БФ «КОЛО».
09.05.2024

Вітаємо старшу викладачку й випускників правничої школи Острозької академії з призначенням на посади суддів
Уся академічна спільнота Острозької академії щиро вітає старшу викладачку й випускників Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського з призначенням на посади суддів.

Дні кар’єри ЄС 2024 в Острозькій академії
8-9 травня у Національному університеті «Острозька академія» відбувся захід «Дні кар’єри ЄС 2024». Організатор – Інформаційний центр Євросоюзу, що діє на базі університету за підтримки Представництва ЄС в Україні. Упродовж цих двох днів організатори заходу зосередили увагу на питаннях прав і свобод людини у ЄС; інституціях і законодавстві, яке регулює цю сферу; ролі громадянського суспільства в процесі вирішення конфліктів; підвищенні рівня обізнаності про роль інституцій ЄС.

Теги: