Студент Острозької академії – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури

18.04.2024

Колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає студента 1-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Українська мова та література» Олександра Садовського з отриманням третього місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання). Наукова керівниця студента – Світлана Кочерга, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови і літератури.

«Участь у цьому конкурсі стала для мене цікавою перевіркою, адже терміни його проведення збіглися із термінами проходження науково-асистентської практики. І саме тому це була певна можливість апробувати свої знання з цієї теми, відчути, яким може бути потенційний захист кваліфікаційної роботи. З іншого боку, ця апробація важлива в контексті науковців, які перевіряють роботу. Я міг ознайомитися з рецензіями тих науковців, на чиї праці покликався. Утішений можливістю якісно представити свою альма-матер, але водночас розглядаю це з погляду франківського — «працювать, працювать, працювать…». Треба вдосконалюватися, аби подальші звершення були щоразу масштабнішими»,

зазначив Олександр Садовський.

Уся академічна родина щиро вітає Олександра Садовського й бажає подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів і нових досягнень!